Měsíc Slunce
Astrology Pacific 1       |       Pozvánka

ASO - Pozvánka na astrologickou schůzku.

Vážení a milí příznivci astrologie,
zveme všechny zájemce na schůzku, která se bude konat v sobotu, 13. května 2017, od 9 do 13 hodin ve Vile Univers, na adrese Ostrava–Vítkovice, ul. Vrázová 5; tram. zastávka Ředitelství Vítkovic.

Na schůzce, pod vedením p. Pavla Houfka se budeme věnovat především počítačovým astrologickým programům, kterých je celá řada. Tyto programy jsou, v dnešních časech, velkým a dobrým pomocníkem pro výpočty stavěných horoskopů.
Pan Pavel Houfek názorně a podrobně ukáže a vysvětlí, jak si nastavit a pracovat s programem Solar Fire.

S programem Delphic Oracle nás krátce seznámí p. Robin Salomon, který pomocí tohoto programu připravuje svou prezentaci (týkající se Helénské astrologie), na některou z příštích schůzek.
Oba pánové pomůžou s instalací astroprogramů (demoverzí), proto doporučuji, kdo budete mít zájem o instalaci, vzít své notebooky sebou.

Na závěr pak p. Josef Oršulík představí knihu Max Heindel - Poselství hvězd, kterou sám před léty přeložil do češtiny. Tato zajímavá kniha poukazuje a radí, jak svou vlastní svobodnou vůli můžeme ovlivnit situace, naznačené různými astrologickými silami.

Vstupné je dobrovolné, podle možností většinou 50 -100 Kč za osobu.
Mějte se všichni moc pěkně, zdraví a 13.května se na vás těší nashledanou

Dagmar Závodná.

Předběžná informace o schůzkách ASO.

Dobrý den všem příznivcům a zájemcům o astrologii na Ostravsku a okolí.

Obracíte se na mne s dotazem ohledně astrologických schůzek, kdy a co připravujeme. Z technických důvodů jsme byli totiž nuceni schůzky pozastavit a poohlédnout se po novém místě pro naše setkávání. Zvažujeme dvě nabídky - Vilu Univers nebo Kulturní Dům. To za prvé a za druhé, pro nedostatek času vzhledem k pracovním závazkům a jiným aktivitám, zvolníme na nějaký čas frekvenci schůzek ASO a to jednou za dva-tři měsíce.

Příští schůzku máme už naplánovanou na sobotu - 20.května 2017 v čase od 09-13hodin (místo ještě upřesníme). Na této schůzce si ukážeme a vysvětlíme jaká je dostupnost a jak používat běžné počítačové astrologické programy. Astroprogramů je celá řada a co všechno lze s jejich pomocí počítat a využít při práci na horoskopech ukáže a ochotně vysvětlí pan Pavel Houfek na příkladech v programu Solar Fire.

Další schůzka (poslední před prázdninama) se bude konat 17.června 2017. Navštíví nás astroložka Pavla Aligová se zajímavou a kreativní přednáškou, která nese název - Astrologie s Pavlou Aligovou. Pavla Aligová píše: V přátelské atmosféře představím posluchačům techniky, které jsem si osvojila na švýcarských astrologických školách. Směrem od klasické astrologie pokročíme směrem k ukázce konstelací horoskopu a navážeme na praktickou ukázku systémové práce s objekty i figurkami. Kreativní astrologie je komplexní práce z tématem klienta. Jasná, efektivní a účinná. Těším se na Vás - Pavla Aligová. www.kreativniastrologie.cz

Pozvánky zveřejňujeme na stránkám p. Karla Tichého www.astrolot.cz. Ráda bych požádala všechny ty, kteří by měli zájem být o schůzkách informováni také e-mailem, aby se ozvali na zavodasa@volny.cz. Na našich schůzkám je vstupné dobrovolné (podle možností většinou 50 - 100.-Kč).

Za ASO zdraví a zve všechny zvídavé zájemce o Astrologii - Dagmar Závodná - předsedkyně.
Informace o lednové schůzce ASO.

Přednášející pan Robert Isfaháni Zapletal nám na sobotní schůzce (21.ledna 2017) velmi zajímavě povídal o drahokamech a amuletech v souvislosti s planetárními vlivy. Pomocí amuletů, zvlášť navržených a vyrobených individuálně pro jejich nositele, je pak možno zvýšit jak žádoucí pozitivní vlivy, nebo naopak zmírnit negativní a ošetřit různé doléhající závislostí včetně např. alkoholismu. Měli jsme možnost obdivovat sbírku drahých kamenů, jejich brus i nádherné barvy. Dále byly k vidění vlastní návrhy a ukázky drahých šperků – krásných amuletů… Pan Robert také zmínil mnoho zajímavostí týkající se Svatováclavské koruny – klenotu českého státu.
Mimochodem, v Ostravském muzeu nyní, až do 05/03. probíhá výstava „Korunovační klenoty v dějinách světa“ kde je k vidění právě i replika Svatováclavské koruny.

Foto z nynější schůzky - Elén Slesingerová (klikni na obrázek):

účastníci schůzky na učebně
Hezký den zdraví Dagmar Závodná (tel. 777 953 540)


Pozvánka na lednovou schůzku ASO.

Dobrý den všem, astrologická schůzka se bude konat opět v Om café a to 21.ledna od 09-13 hodin.

Jak už jsem psala, Robin Salomon, který měl přednášet teď 21.ledna na téma „Královské horoskopy“ se z vážných pracovních důvodu omlouvá a ruší svou přednášku i účast na schůzkách do budoucna. Prozatím se přihlásil s náhradní přednáškou p. Robert Zapletal (byl na schůzce v prosinci) a v pondělí ještě potvrdí svou přednášku na téma - „Drahé kameny v Astrologii“. Poté, kolem 11 hodiny nás navštíví vynikající světový kytarový virtuos, pan Štěpán Rak . Pan Štěpán Rak, který je mimo své kytarové umění také velkým příznivcem Astrologie, nám zahraje několik svých skladeb, které jsou inspirované astrologickými znameními. Návštěvy pana Štěpána si velmi vážíme a těšíme se na nevšední hudební zážitek.
Vstupné je dobrovolné.

Za Astrologickou společnost Ostrava vás všechny srdečně zve a těší se nashledanou v sobotu - Dagmar Závodná (tel. 777 953 540)Schůzky roku 2016

Schůzky roku 2015

Schůzky roku 2013 a 2014

Schůzky roku 2012

Schůzky roku 2011

Schůzky roku 2010

Schůzky roku 2009

Schůzky roku 2008

Schůzky roku 2007

Schůzky roku 2006

Schůzky roku 2005

Schůzky roku 2004

Schůzky roku 2003

Schůzky roku 2002

Schůzky roku 2001

Schůzky roku 2000

Schůzky roku 1999


Zapamatovat web Astrology PacificAstrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.straně   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 6.50.01 Pro.
Hledáte na těchto stránkách nějaký výraz, jméno, nebo slovo?
(Slovo napište, prosím, bez háčků a čárek)

Search on these pages any expression, or word?